Gerbiami sambūrio "Saulėjauta" nariai, dėl paskelbto karantino visoje Lietuvos teritorijoje, mūsų balandžio 9 d. ir gegužės mėnesio susitikimai ATŠAUKIAMI. Susitiksime rudens sesijoje! Sveikatos ir ramybės!

Kilus klausimams kreipkitės tel.: 8 6100 0039; el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Andrejus L.

 

Rusų psichologas P.D.Ouspensky teigė, jog "Žmogus, toks, kokį jį žinome nėra užbaigtas kūrinys; gamta vysto jį iki tam tikro taško ir palieka vystytis toliau jo paties pastangomis ir būdais arba gyventi ir mirti tokiu, kokiu jis gimė, arba išsigimti ir prarasti sugebėjimą vystytis". Štai šis sugebėjimas, kurį žmonėse stebėjo psichologas Ouspensky's puikiai atsispindi senjorų sambūryje "Saulėjauta". Didžioji visuomenės dalis nustoję būti vaikais ir paaugliais tuoj pat metu pamiršta smalsauti toliau ir įsitraukę į gyvenimiško verpeto su visais jam būdingais džiaugsmais ir rūpesčiais sūkurį nesąmoningai išsižada galimybės vystytis toliau, o tai anot mūsų cituoto psichologo būtina sąlyga, kad žmogus taptu tuo žmogumi kuris gali atskleisti savyje jam suteiktas duotybes. "Reikia tarsi sugrįžti į vaikyste ir atrasti naujus dalykus, net tuos kurie atrodė gerai žinomi, nes skirtinguose amžiaus etapuose tu suformuoji skirtingą požiūri į juos, į visą tave supančią tikrovę" - sako viena iš Salėjautos bendruomenės narių, ponia Aldona. Per tokią mintijamo pozicija, jau prigijusi mūsų visuomenėje įžvalga, jog pagyvenę žmones yra tarsi vaikai - įgauna kitą, gerokai pozityvesnę prasmę iš kurios vertą pasimokyti bet kuriam iš mūsų.

 

 SENJORAMS KLUBAS "SAULĖJAUTA"

 

Kviečiame Klaipėdos senjorus įsitraukti į aktyvų švietimo ir laisvalaikio grupės "Saulėjauta" judėjimą.

Susitikimai vyksta du kartus per mėnesį Klaipėdos universiteto patalpose. Susitikimų metu dalyvaujame  paskaitose-diskusijose, sveikatos, dvasinio tobulėjimo, turizmo, kraštotyros, mokslo, meno temomis, pageidaujantiems bus suteiktos kompiuterinio raštingumo žinios. Organizuojame pažintines ir sveikatingumo išvykas.

Prisijunkite prie mūsų!

 

2020 metai - I pusmetis

Žemiau pateikiami numatomų susitikimų temos ir datos su skirtingomis grupėmis.

 

Senjorų klubas "Saulėjauta"

Galimi pakeitimai, dėl tikslesnės informacijos rašykite arba skambinkite:

Andrejus

Tel: 8 6100 0039

El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KU SvMF: Klaipėdos universitetas - Sveikatos mokslų fakultetas. H.Manto g. 84 (Klaipėdos universiteto miestelis).