Diskusijų klubas gyvuoja nuo 2020 m. Paskaitose ir diskusijose dažniausiai dalinamės šiuolaikinės filosofijos žiniomis, psichologinių tyrinėjimų rezultatais, moksliniais atradimais, aptarinėjame aktualius visuomenėje klausimus. Dažniausiai paskaitose/diskusijose dalyvauja vyresniųjų klasių moksleiviai, tačiau iš arčiau susipažinti ir įsitraukti į diskusijas, bei patys parengti pranešimus gali visi pageidaujantys, nepriklausomai nuo amžiaus ar išsilavinimo. Siekiant ugdyti jauno žmogaus filosofinį mastymą, bei kritinę refleksiją, taip pat gilinant žinias apie įvairių specialybių kompetencijas ir darbo perspektyvas tikimės palengvinti jauno žmogaus ateities studijų pasirinkimo ir pasirengimo joms galimybes. 

 

Artimiausių susitikimų temos:

 

DĖMESIO, PAVASARIO SUSITIKIMAI ATŠAUKIAMI DĖL VISUOTINIO KARANTINO. PASKAITAS TĘSIME NUO RUDENS, SEKITE NAUJIENAS. ŠIUO METU KVIEČIAME STEBĖTI MŪSŲ YOUTUBE KANALĄ KURIAME RASITE ĮDOMIŲ VIDEO!

 

Neurofilosofija, kaip neuronai virsta asmenybe...

Kaip veikia mūsų smegenys?

 Mūsų smegenys, tai maždaug 100 milijardų neuronų tinklas. Mūsų smegenyse nuolatos vyksta sudėtingi bioelektrocheminiai procesai, kurie ne tik užtikrina gyvybę palaikančias funkcijas, bet ir padeda suvokti mus supantį pasaulį ir save pačius. Sąmonė tebėra mokslui viena iš didžiausių paslapčių. Neurofilosofija bando paaiškinti kaip iš smegenų veiklos kyla mintys, kaip neuronų veikla sukelia džiaugsmą, liūdesį, kaip formuoja mano AŠ?
 Nori apie tai išgirsti daugiau? Ateik į nemokamas paskaitas/diskusijas Klaipėdos universitete.
Dėl informacijos kreipkitės tel.: 8 610 00039; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   
Taip pat kviečiame stebėti  
FB paskirą: Filosofija.TV

Žemiau pateikiami keli mūsų video/audio įrašai apie aptarinėjamas temas paskaitose/diskusijose:

Savęs pažinimo link: kas yra sąmonė. I DALIS